Posting your teaching videos to YouTube is a full time endeavor.
I have several years of editing experience.
COST
Currently I'm offering 50% off all my edited YouTube videos, typically valued at $200/video
I'll do it for $100/video
THE MATH
If you contract me for all 52 weeks out of the years.
$100/video plus 3 vertical videos plus 1 Thumbnail
You'll have professional grade edited videos and social media content for a year for
$5,200
That's a fraction of a full staff member.
You shoot the video.
Send us the footage.
We will do the rest.